Marki

Jest 2 marek
 • Belarto

  Najpiękniejsze chwile życia są najlepsze, gdy masz je z kim dzielić

  Zaproszenia ślubne to jeden z ważnych elementów przygotowania ślubu, dlatego powinny być eleganckie i niepowtarzalne. Jednym słowem odpowiednie do tej uroczystości. Dlatego warto dokonać zakupu naszych zaproszeń ślubnych, które stanowią niewątpliwie pamiątkę dla gości po jakże pięknej ceremonii. Kolekcja Belarto Wedding Romance to specjalnie wyselekcjonowane, unikatowe zaproszenia ślubne pochodzące z kolekcji francuskiej, włoskiej i holenderskiej wybrane dla polskiego klienta. 
  Nasze zaproszenia cieszą się nie słabnącym powodzeniem w Europie stając się wizytówką klienta niebanalnego, przywiązującego najwyższą uwagę do jakości i stylistyki. Wzornictwo zaczerpnięte ze źródeł kulturowych krajów europejskich oddaje charakterystyczną, klasyczną elegancję jak i ducha królewskich przyjęć. 
  Oferujemy jedyną w swoim rodzaju, unikatową kolekcję zaproszeń ślubnych aby każdy z Was, w tej najważniejszej chwili, poczuł się wyjątkowo a zapraszanych gości wyraził z największym szacunkiem. Wyróżnia nas profesjonalizm i nowoczesne rozwiązania. Dbamy o satysfakcję klienta co przejawia się w tym, że staramy się dostosować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb.

 • magnetCards

  Twoje zdjęcie na Twoim magnesie/kartce. Na Twoim magnesie/kartce może znaleźć się dowolne, wybrane przez Ciebie zdjęcie oraz Twój własny tekst.

  Okładka na Twój magnes. Dodaj uroku swojemu magnesowi! Wybierz papierową okładkę (papier 270g), dzięki której Twój magnes będzie wyglądał ekskluzywnie. Magnes zostanie umieszczony w okładce dzięki specjalnym nacięciom, co ułatwi jego późniejsze wyjęcie i przyklejenie na lodówkę.

  Nadruk na okładce. Tekst, który podasz składając zamówienie zostanie wydrukowany na zewnątrz bądź wewnątrz okładki. Ty decydujesz, gdzie.

  Zaproszenia w formie kartek bez magnesów. Jeżeli nie chcesz zaproszenia z magnesem na lodówkę - możesz wybrać Twój ulubiony szablon a my wydrukujemy go w formie kartki. Grafiki drukujemy na grubym papierze 350g, pokrytym specjalną folią soft, która nadaje zaproszeniu niepowtarzalny i elegancki wygląd.

  Koperta. Twoje zaproszenie może zostać zapakowane do eleganckiej koperty o wysokiej gramaturze (120g). Koperty łączą klasyczny wygląd z nowoczesnym stylem. Są jednokolorowe (Ty wybierasz kolor) i gładkie. Do kopert oferujemy także naklejki/znaczki z głównym motywem graficznym z zaproszenia. Projekt wykonujemy my i wysyłamy do Twojej akceptacji. Rozmiar naklejki to około 2,5x5cm

  Nadruk na kopercie. Istnieje możliwość nadruku na kopercie - opcja ta ustalana jest indywidualnie.

  Służymy pomocą! Masz pytania lub wątpliwości? Pisz do nas na adres: info@zaproszenianaslub.com.
  Nasz Dział Obsługi Klienta postara się odpowiedzieć na Twoje pytania najszybciej jak to możliwe.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów